Naše služby

Poradenstvo

- poradíme vám ako môžete zhodnotiť vaše predmety z drahých kovov. Vaše šperky z drahých kovov ohodnotíme a odporučíme predajnú cenu. Príďte nás navštíviť v našej pobočke v Bratislave. Vieme vám poradiť, akú hodnotu vaše drahé kovy obnášajú a aká je ich cena. Ponúkame vám odborné poradenstvo pri predaji alebo založení drahých kovov.

 

Ocenenie a ohodnotenie drahých kovov

- oceníme vaše zbierky drahých kovov, či už zlaté, strieborné alebo platinové. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme oceniť predmety, ktoré vlastníte. Zistíme rýdzosť a stav tovaru a určíme jeho hodnotu. Príďte sa poradiť do kamennej prevádzky na Obchodnej 39 v Bratislave s odborníkmi. Odborne posúdime hodnotu drahých kovov a stanovíme ich cenu. Zabezpečíme vám ich výkup za najlepšie ceny na trhu. Znalec posúdi podľa rýdzosti, poškodenia a iných atribútov hodnotu drahého kovu.

 

Výkup drahých kovov

- vykúpime vaše drahé kovy. Na našej pobočke v Bratislave vykupujeme drahé kovy. Ponúkame Vám výkup drahých kovov v Bratislave za najlepšie ceny na trhu. Zavolajte nám a ponúknite nám Vaše drahé kovy. Cena za gram zlatých kovov sa mení každý deň v závislosti od vývoja burzy. U nás za Vaše drahé kovy dostávate hotovost ihneď na ruku.Výkupné ceny drahých kovov predmetov z drahých kovov sú hlavne závislé od miery opotrebenia a poškodenia. Cena za gram je závislá aj na rýdzosti. Našim klientom sa snažíme ponúknuť čo najlepšiu výkupnú cenu. Výkup drahých kovov prebieha diskrétne a bezpečne v priestoroch našej spoločnosti na Obchodnej ulici 39 (vo dvore) v Bratislave. Stačí zavolať. Na základe stanovenia hodnoty vykúpime vaše predmety z drahých kovov za najlepšie ceny. Aké predmety z drahých kovov vykupujeme sa dozviete na nasledovnej stránke "čo vykupujeme"


Zakladanie a založenie predmetov z drahých kovov

- potrebujete finančné prostriedky? Pomáhame našim klientom prekonať finančné problémy prostredníctvom jednoduchých a hlavne rýchlych pôžičiek, zabezpečených založeným predmetom. Ich krátkodobý nedostatok finančných prostriedkov sa snažíme premôcť jednoduchým spôsobom. Ručíme za diskrétnosť. Ste vlastníkom drahých kovov? Príďte k nám a založíme vaše predmety. Založte svoje predmety z drahých kovov v záložni v Bratislave


Zlato

Zlato

Cena 24 karátového zlata v EUR

9k (375):24,24EUR/g

14k (585):37,81EUR/g

18k (750):48,47EUR/g

24k (999.9):64,63EUR/g

Aktuálna cena zlata - svetový trh

Kalkulačka

Vypočítajte si cenu zlata, striebra alebo platiny

Striebro

Striebro

Cena striebra v EUR

(800):0,53EUR/g

(900):0,59EUR/g

(925):0,61EUR/g

(999):0,66EUR/g

Aktuálna cena striebra - svetový trh

Platina

Platina

Cena striebra v EUR

(850):16,84EUR/g

(900):17,83EUR/g

(950):18,82EUR/g

(999):19,79EUR/g

Aktuálna cena platiny - svetový trh